Choď na obsah Choď na menu
 


Rozpis 2019/20

17. 11. 2019

Rozpis 2019/20:

1,KOLO Sobota 23.11.2019

1,8:00 Partia Kolonka - Bugo Taxi

2,9:00 T-Klub - Belasi

3,10:00 Scaffolding - Gurmani 

4,11:00 AC Karak - Newbies 

5,12:00 Zetko - Rivals 

6,20:00 Expendables - Hifo Taxi

 

2,KOLO Nedela 24.11 2019 

1,11,00 Zetko - Expendables 

2,12,00 Rivals - Scaffolding 

3,13,00 Newbies - T-Klub 

4,14:00 AC Karak - Bugo Taxi

5,15:00 Gurmani - Belasi 

6,16:00 Partia Kolonka - Hifo Taxi

 

3,KOLO Pondelok 25.11.2019

1,20:OO Partia Kolonka - Expendables

2,21:00  Hifo Taxi - Rivals

Streda 27.11.2019 

3,18:00 T-Klub - Scaffolding

4,19:00 Bugo Taxi - Newbies

5,20:00 Gurmani - Zetko 

6,21:00 Belasi - AC Karak

 

4,KOLO Pondelok 2.12.2019

1,20:00 Partia Kolonka - T-Klub

2,21:00 Belasi - Scaffolding

Streda 4.12.2019

3,19:00 Gurmani - Expendables 

4,20:00 Hifo Taxi - AC Karak 

Stvrtok 5.12.2019

5,19:00 Newbies - Zetko 

6,20:00 Bugo Taxi - Rivals

 

5,KOLO Sobota 7.12.2019

1,9:00 T-Klub - Bugo Taxi

2,10:00 Scaffolding - Partia Kolonka

3,11:00 Expendables - Belasi

4,12:00 AC Karak - Gurmani 

5,18:00 Zetko - Hifo Taxi 

6,19:00 Rivals - Newbies

 

6,KOLO Pondelok 9.12.2019

1,20:00 Partia Kolonka - Zetko

2,21:00 Belasi - Rivals

Streda 11.12.2019 

3,19:00 Bugo Taxi - Hifo Taxi 

4,20:00 Gurmani - Newbies

Stvrtok 12.12.2019 

5,19:00 T-Klub - AC Karak

6,20:00 Scaffolding - Expendables

 

7,KOLO Nedela 15.12.2019 

1,13:00 Newbies - Hifo Taxi 

2,14:00 AC Karak - Partia Kolonka

3,15:00 Rivals - Gurmani 

4,16:00 Zetko - Belasi 

Pondelok 16.12.2019

5,20:00 Scaffolding - Bugo Taxi

6,21:00 Expendables - T-Klub

 

8,KOLO Nedela 22.12.2019

1,15:00 Partia Kolonka - Gurmani 

2,16,00 Bugo Taxi - Belasi

3,17:00 T-Klub - Hifo Taxi

4,18:00 Scaffolding - Newbies

5,19:00 Expendables - Rivals 

6,20:00 AC Karak - Zetko

 

9,KOLO Nedela 29.12.2019

1,11:00 Zetko - Bugo Taxi

2,12:00 Rivals - AC Karak 

3,13:00 Newbies - Expendables

4,14:00 Hifo Taxi - Scaffolding

5,15:00 Belasi - Partia Kolonka

6,16:00 Gurmani - T-Klub

 

10,KOLO Nedela 5.1.2020

1,11:00 Expendables - Bugo Taxi

2,12:00 AC Karak - Scaffolding

3,13:00 Zetko - T-Klub 

4,14:00 Rivals - Partia Kolonka

5,15:00 Newbies - Belasi

6,16:00 Hifo Taxi - Gurmani

 

11,KOLO Sobota 11.1.2020

1,11:00 Belasi-  Hifo Taxi

2,12:00 Bugo Taxi - Gurmani

3,13:00 Partia Kolonka - Newbies 

4,14:00 T-Klub - Rivals 

5,15:00 Scaffolding - Zetko

6,16:00 Expendables - AC Karak 

 

12,KOLO Nedela 12.1.2020

1,11:00 Rivals - Zetko 

2,12:00 Hifo Taxi - Expendables

3,13:00 Newbies - AC Karak

4,14:00 Bugo Taxi - Partia Kolonka

5,15:00 Gurmani - Scaffolding

6,16:00 Belasi - T-Klub

 

13,KOLO Pondelok 20.1.2020

1,20:00 Hifo Taxi -Partia Kolonka

2,21:00 Belasi - Gurmani

Streda 22.1.2020

3,19:00 Bugo Taxi - AC Karak 

4,20:00 T-Klub - Newbies

Stvrtok 23.1.2020

5,19:00 Scaffolding - Rivals 

6,20:00 Expendables - Zetko

 

14,KOLO Nedela 26.1.2020

1,11:00 Expendables - Partia Kolonka

2,12:00 Rivals - Hifo Taxi

3,13:00 Newbies - Bugo Taxi

4,14:00 AC Karak - Belasi 

5,15:00 Zetko - Gurmani

6,16:00 Scaffolding - T-Klub

 

15,KOLO Sobota 1.2.2020

1,11:00 Scaffolding - Belasi

2,12:00 T-Klub - Partia Kolonka

3,13:00 Expendables - Gurmani

4,14:00 Rivals - Bugo Taxi

5,15:00 Zetko - Newbies 

6,16:00 AC Karak - Hifo Taxi

 

16,KOLO Pondelok 10.2.2020

1,20:00 Partia Kolonka - Scaffolding

2,21:00 Bugo Taxi - T-Klub

Streda 12.2.2020

3,19:00 Gurmani - AC Karak

4,20:00 Belasi - Expendables 

Stvrtok 13.2.2020 

5,19:00 Hifo Taxi - Zetko 

6,20:00 Newbies - Rivals

 

17,KOLO Nedela 16.2.2020

1,11:00 Newbies - Gurmani

2,12:00 AC Karak - T-Klub

3,13:00 Expendables - Scaffolding

4,14:00 Hifo Taxi - Bugo Taxi

5,15:00 Zetko - Partia Kolonka

6,16:00 Rivals - Belasi

 

18,KOLO Pondelok 17.2.2020

1,20:00 Partia Kolonka - AC Karak

2,21:00 Belasi - Zetko 

Streda 19.2.2020

3,19:00 Hifo Taxi - Newbies

4,20:00 Gurmani - Rivals 

Stvrtok 20.2.2020

5,19:00 Bugo Taxi - Scaffolding

6,20:00 T-Klub - Expendables

 

19,KOLO Nedela 23.2.2020

1,11:00 Gurmani - Partia Kolonka

2,12:00 Belasi - Bugo Taxi

3,13:00 Newbies - Scaffolding

4,14:00 Hifo Taxi - T-Klub

5,15:00 Zetko - AC Karak 

6,16:00 Rivals - Expendables

 

20,KOLO Nedela 1.3.2020

1,11:00 Scaffolding - Hifo Taxi

2,12:00 Expendables - Newbies 

3,13:00 AC Karak - Rivals

4,14:00 Bugo Taxi - Zetko

5,15:00 Partia Kolonka - Belasi

6,16:00 T-Klub - Gurmani

 

21,KOLO Pondelok 9.3.2020

1,20:00 Partia Kolonka - Rivals 

2,21:00 Belasi - Newbies

 

21,kolo Stvrtok 4.6 2020 

1,17:30 Gurmani - Hifo Taxi

2,18:30 T-Klub - Zetko

3,19:30 Scaffolding - AC Karak

4,20:30 Bugo Taxi - Expendables

 

22,kolo Sobota 6.6.2020

1,10:00 Hifo Taxi - Belasi

2,11:00 Newbies - Partia Kolonka

3,12:00 Zetko - Scaffolding

4,13:00 Gurmani - Bugo Taxi 

5,14:00 Rivals - T-Klub 

6,15:00 AC Karak - Expendables

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zimna liga uroven

(Cyril, 27. 11. 2019 12:35)

Tento ročník vyrovnaná liga čo je dobre bude sa hrat do konca o prve 3miesta